Kategoria: Koszulki snowboardowe

Koszulki snowboardowe

Koszulki z nadrukiem snowboardowym

Kolekcja Pro-adrenaline oferuje koszulki snowboardowe z nadrukami wykonanymi na najwyższej jakości materiale. Szeroka skala posiadanych przez nas rozmiarów gwarantuje zakupy doskonale dopasowanej odzieży. Koszulki ze względu na swój uniwersalny charakter mogą być użytkowane na wiele sposobów i można je wykorzy...

Koszulki z nadrukiem snowboardowym

Kolekcja Pro-adrenaline oferuje koszulki snowboardowe z nadrukami wykonanymi na najwyższej jakości materiale. Szeroka skala posiadanych przez nas rozmiarów gwarantuje zakupy doskonale dopasowanej odzieży. Koszulki ze względu na swój uniwersalny charakter mogą być użytkowane na wiele sposobów i można je wykorzystać na różne okazje, łącząc z dowolnym zestawieniem. Pomimo, iż stawiamy na uniwersalność, wiemy jakie trendy są aktualnie najmodniejsze i zawsze bierzemy je pod uwagę, przygotowując aktualną kolekcję koszulek snowboardowych.

Nasz sklep oferuje przystępne ceny, jednocześnie dbając o jakość produktów. Dzięki temu każdy pasjonat snowboardu i innych sportów extremalnych może bez przepłacania, swobodnie wyposażyć u nas swoją garderobę. Koszulki snowboardowe wykonane są w 100% z najlepszej jakości bawełny – dzięki temu są przewiewne i nie zawierają sztucznych domieszek, co umożliwia zdrowe i komfortowe użytkowanie. Polecamy je szczególnie osobom często uprawiającym sport i ceniących sobie przy tym wygodną odzież. Materiał jest wyjątkowo miękki, dzięki zastosowaniu włókien Belcoro. Są to tkaniny posiadające lepszą trwałość i jakość, nie mechacące się, a przy tym posiadają gładszą i stabilniejszą nawierzchnię pod wydruk. Mniejsza ilość luźnych włókien na powierzchni materiału sprzyja mniejszemu mechaceniu się materiału, dzięki czemu koszulki nie powinny tracić na jakości, również po wielokrotnym praniu. W okolicy ramion zastosowano podwójny szew, co pomaga zachować trwałość ubrania. Ponadto wszystkie grafiki znajdujące się na wydrukach zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o koszulkach snowboardowych i miłośnikach jazdy na desce. Wykorzystanie ciekawych wzorów i grafik doskonale odzwierciedla pasje właścicieli koszulek. Estetyka wykonania nadruków naprawdę robi piorunujące wrażenie. Warto pamiętać, że stylowe ubranie może okazać się nieodłączną częścią dobrego samopoczucia na desce!  

Więcej

Koszulki snowboardowe 

Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów