Kategoria: Koszulki snowboardowe

Snowboard

Koszulki snowboardowe

Kolekcja Pro-adrenaline oferuje koszulki snowboardowe z nadrukami wykonanymi na najwyższej jakości materiale. Szeroka skala posiadanych przez nas rozmiarów gwarantuje zakupy doskonale dopasowanej odzieży. Koszulki ze względu na swój uniwersalny charakter mogą być użytkowane na wiele sposobów i można je wykorzystać na różne...

Koszulki snowboardowe

Kolekcja Pro-adrenaline oferuje koszulki snowboardowe z nadrukami wykonanymi na najwyższej jakości materiale. Szeroka skala posiadanych przez nas rozmiarów gwarantuje zakupy doskonale dopasowanej odzieży. Koszulki ze względu na swój uniwersalny charakter mogą być użytkowane na wiele sposobów i można je wykorzystać na różne okazje, łącząc z dowolnym zestawieniem. Pomimo, iż stawiamy na uniwersalność, wiemy jakie trendy są aktualnie najmodniejsze i zawsze bierzemy je pod uwagę, przygotowując aktualną kolekcję koszulek snowboardowych.

Nasz sklep oferuje przystępne ceny, jednocześnie dbając o jakość produktów. Dzięki temu każdy pasjonat snowboardu i innych sportów extremalnych może bez przepłacania, swobodnie wyposażyć u nas swoją garderobę. Koszulki snowboardowe wykonane są w 100% z najlepszej jakości bawełny – dzięki temu są przewiewne i nie zawierają sztucznych domieszek, co umożliwia zdrowe i komfortowe użytkowanie. Polecamy je szczególnie osobom często uprawiającym sport i ceniących sobie przy tym wygodną odzież. Materiał jest wyjątkowo miękki, dzięki zastosowaniu włókien Belcoro. Są to tkaniny posiadające lepszą trwałość i jakość, nie mechacące się, a przy tym posiadają gładszą i stabilniejszą nawierzchnię pod wydruk. Mniejsza ilość luźnych włókien na powierzchni materiału sprzyja mniejszemu mechaceniu się materiału, dzięki czemu koszulki nie powinny tracić na jakości, również po wielokrotnym praniu. W okolicy ramion zastosowano podwójny szew, co pomaga zachować trwałość ubrania. Ponadto wszystkie grafiki znajdujące się na wydrukach zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o koszulkach snowboardowych i miłośnikach jazdy na desce. Wykorzystanie ciekawych wzorów i grafik doskonale odzwierciedla pasje właścicieli koszulek. Estetyka wykonania nadruków naprawdę robi piorunujące wrażenie. Warto pamiętać, że stylowe ubranie może okazać się nieodłączną częścią dobrego samopoczucia na desce!  

Więcej

Snowboard Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów